Przejdź do zawartości
Zakład Aktywności Zawodowe w Szprotawie Logo
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Aktualności
  • ZAZ
  • Usługi gastronomiczne
  • Pralnia i magiel
  • Prace zlecone
  • Kontakt
  • Aktualności
  • ZAZ
  • Usługi gastronomiczne
  • Pralnia i magiel
  • Prace zlecone
  • Kontakt
JadłospisAdministracja2026-10-02T14:46:34+02:00

Jadłospis 6-10.07.2026

Jadłospis 20-24.07.2026

Jadłospis 27-31.07.2026

Jadłospis 3-7.08.2026

Jadłospis 10-14.08.2026

Jadłospis 17-21.08.2026

Jadłospis 17-21.08.26

Jadłospis 24-28.08.2026

Jadłospis 7-11.09.2026

Jadłospis 14-18.09.2026

Jadłospis 21-25.09.2026

Jadłospis 28.09 -2.10.2026

Jadłospis 5-9.10.2026

  • Jadłospis
  • Jadłospis – Dieta
  • Oferty specjalne
  • Oferty pracy

Kontakt

Szprotawski Zakład
Aktywności Zawodowej

ul. Niepodległości 10
67-300 Szprotawa

tel.: (68) 415 20 70

e-mail: biuro@zaz-szprotawa.pl

Inspektor Danych Osobowych

Marek Biedak

e-mail: inspektor@cbi24.pl

Na skróty

  • Mapa serwisu
  • Deklaracja dostępności
  • BIP ZAZ
  • RODO

Informacje

  • Jadłospis
  • Jadłospis – Dieta
  • Oferty pracy
  • Oferty specjalne
Copyright 2023 Zakład Aktywności Zawodowej Szprotawa
Logo e-line
Zmień rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Accessibility by WAH
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.