W naszej pracowni gastronomicznej pracownicy gotują domowe dwudaniowe obiady, które kupić może każdy chętny. Obiady są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe, a do ich produkcji używane są produkty najlepszej jakości. Ponadto, w zakładzie wdrożony został system zarządzania HACCP, dzięki któremu mamy pewność zachowania najwyższych standardów i bezpieczeństwa przygotowywanych posiłków.

Przygotowujemy i dostarczymy catering do firm, na spotkania biznesowe oraz na przyjęcia rodzinne.

W ofercie zakładu są również pyszne domowe ciasta.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu spotkania, eventu lub innej uroczystości to skontaktuj się z nami tak jak lubisz tel. 68 415 20 70, mail biuro@zaz-szprotawa.pl

W zakresie usług gastronomicznych przygotowujemy smaczne domowe obiady, które można kupić bezpośrednio w naszej placówce.

Obiady są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe, do ich produkcji używane są produkty najlepszej jakości.  Ponadto w zakładzie wdrożony został system zarządzania HACCP, dzięki któremu mamy pewność zachowania najwyższych standardów oraz bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

Koszt obiadu wynosi 24 zł.

Zgłoszenia na przygotowanie obiadu przyjmowane są dzień wcześniej bądź w danym dniu w godzinach porannych – do godziny 9.

Wydawanie posiłków następuje w godzinach 12.00 – 14.00.

Ponadto zajmujemy si e obsługą cateringową szkoleń, konferencji oraz innych przyjęć okolicznościowych organizowanych przez osoby indywidualne (chrzciny, komunie, urodziny, imieniny oraz inne spotkania) oraz firmy. Pieczemy również ciasta i babki, oferujemy posiłki regeneracyjne dla pracowników.