Ponownie tworzymy tu piękną i bezpieczną przestrzeń.
Dzięki przeprowadzonym pracom obiekt stał się bardziej bezpieczny, funkcjonalny i przyjazny dla naszych pracowników.
Zakres wykonanych prac obejmował m.in.:
• remont elewacji, tarasów oraz schodów zewnętrznych
• naprawę komina oraz zejścia do kotłowni
• modernizację podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami, zwiększającą dostępność obiektu
• wymianę uszkodzonej stolarki oraz naprawę posadzek wewnątrz budynku
• odnowienie gzymsu balkonu nad wejściem głównym
•
Wartość inwestycji wyniosła 205 000 zł, z czego 80% stanowi dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu wyrównywania różnic między regionami III – obszar F , a 20% to wkład własny Gminy Szprotawa.
Zakończenie tej inwestycji to nie tylko poprawa infrastruktury, ale przede wszystkim inwestycja w ludzi – ich bezpieczeństwo, rozwój i przyszłość.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy naszego bezpieczeństw i estetyki naszej przestrzeni.







